Pamporovo Kayak Turu Yarım Pansiyon

Pamporovo Kayak Turu

PAMPOROVO KAYAK TURU

3 GECE 5 GÜN

37 KM. PISTERDE SINIRSIZ KAYAK KEYFİ…

4* FINLANDIA HOTELDE YARIM PANSIYON KONAKLAMA

25-29 Ocak / 1-5 Şubat

1. Gün Istanbul - Pamporovo

Saat 23.00 Kadiköy Evlendirme Dairesi önü, saat 23:30 Beşiktaş Yıldız Camii, Saat 23:45 Bakırköy Ömür Plaza önünden hareketle Çorlu–Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek kapikule sinir kapisina variş. Pasaport ve gümrük işlemlerinin yapılması ardından takiben Haskovo – Plovdiv karayolu takip edilerek Pamporovo’ya yolculuk. (Toplam yolculuk yaklaşık 470 km sürmektedir.

2. Gün Pamporovo

Ogle saatlerinde Pamporovo'ya varış ve odalara yerleşme. Kayak pistlerindek kayak ve kar keyfini doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Otelde akşam yemeği. Geceleme otelimizde.

3-4. Gün Pamporovo

Sabah kahvaltımız ardından kayak pistlerinde kayak ve kar keyfini doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Otelde akşam yemeği. Geceleme otelimizde

5. Gün Pamporovo - İstanbul

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından saat 09:30’da otelimiz çıkış işlemlerinin yapılması ardından Plovdiv, Haskova yolu üzerinden Kapıkule Sınır Kapısına hareket. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından freeshoplarda 30 dk ihtiyaç ve alışveriş molası. Ardından İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu...

Online Rezervasyon

Pamporovo Genel Bilgi

Pamporovo, muhteşem Rodop Dağları'nın kalbinde, efsanevi şarkıcı Orpheus dağ çam ormanları arasında, modern bir kayak merkezi . Pamporovo, Avrupa'nın en güney kayak merkezi. Pamporovo kış aylarında 120 güneşli gün ile tüm kış sezonu boyunca harika kayak koşulları sunuyor güneşli Bulgar dağ tesisi. Sadece Pamporovo Snezhanka Peak / 1926m / dibinde, yalan, ama yok, doğal çam ormanları ve aşılamaz güzellik ile de sürprizler.
Hem yerel hem de yabancı kayakçılar tarafından takdir edilmektedir Pamporovo kayak alanı bulunmaktadır uzak sadece 240km Sofya , Bulgaristan'ın başkenti ve uzak 85km Plovdiv Bulgaristan'ın en ilginç antik kentlerinden biri. Pamporovo 1650m yükseklikte yer almaktadır.
2 Pamporovo saat sürücü, kısa kayak hafta sonları, içinde bir havaalanı olmadığı için kayak tatilleri ve snowboard maceraları makul fiyatlarla mümkün değildir.
Pamporovo güzel bir altın bir bronzluk bir bonus verecektir, ılıman bir iklime ve bu nedenle kış sezonunda ortalama 120 gün sahiptir . Pamporovo kayak, Bulgaristan'daki en iyi aile dostu mekanlarından biri olan ve birçok Avrupalı tatilciler, kayak okulu çok takdir aldı. Bulgaristan'ın en popüler tatil beldelerinden biri olan en iyi deneyimi istiyorsanız, Pamporovo, bol kar sahiptir, pırıl pırıl güneşli, modern tesisleri, gelişmiş altyapı ve uygun fiyatlarla pitoresk bir tatil düşünmelisiniz.
Pamporovo high-end oteller, rahat dağ, keyifli restoran, Bulgar mutfağının yanı sıra bir katkı sağlayacak mükemmel après kayak sahne tat davet geniş bir seçenek vardır unutulmaz bir kayak izin . 
Pamporovo kayak tatil ve paranızı için harika bir değer için en iyi seçimdir !

Pamporovo kayak ve hava
Bulgaristan'ın ikinci büyük kayak merkezi Pamporovo, ama yararlı iklim nedeniyle, Avrupa'nın en gözde kış mekânları biridir. Ilıman Akdeniz ikliminin etkisi nedeniyle, Pamporovo sıcaklıkları hiçbir gün boyunca dramatik değişiklik. Ayrıca, zirveleri, Pamporovo çevreleyen, güçlü rüzgarlar çare izole kar örtüsü, kayak, darmadağın olan, 140 ve 150 cm arasında, çalışan ve aynı zamanda önlemek. Yıllık ortalama sıcaklık tatil 8'dir.Yaklaşık 120 yıllık güneş 200 gün kayak sezonu boyunca 5 dereceyi Bulgaristan'ın en güneşli tatil sahiptir. Hafif hava ve kar örtüsü mükemmel birleşimi, Aralık ayı ortasında erken Mayıs mükemmel kayak koşulları için bir ön koşuldur .
Kayak pisti, kayak asansörleri, kayak sürükler ve tesisleri Pamporovo Tatil nedeniyle, kış sporları ve son derece güzel bir dağ zirveleri oldukça çekici, çünkü pek çok yabancı turistlerin kış aylarında Pamporovo akın hiç de şaşırtıcı değil. Pamporovo Avrupa'nın ünlü bir kayak merkezi ve prestijli kış sporları merkezi olduğunu kanıtlamıştır. Çare, bakımlı kayak pisti, modern kayak tesisleri, zorlu kayak pisti, yeni başlayanlar için nazik kayak pistleri, belirgin kayak alanı ve çeşitli kış sporları yapabileceğiniz için mükemmel koşullar bulunmaktadır. Biz bu oranı istenirse, biz sadece Pamporovo kayak merkezi, Bulgaristan, kayakçıları ve snowboard için gerçek dünya üzerinde bir cennet olduğunu özetleyebiliriz.
Pamporovo birçok uluslararası kayak yarışmaları ve diğer kış sporları yarışmaları ev sahipliği yaptı. Pamporovo pek çok güneşli gün, güvenlik, huzur ve karla kaplı dağlar ile hoş bir sürpriz olacak, çünkü olası bir tehlike çığ ve dramatik iklim değişiklikleri endişe edilmemelidir.

Tüm Pamporovo kayak pisti 1926 metre ve deniz seviyesinden 1450 metre arasında yer alan, bu yüzden herhangi bir yaştaki kişiler için uygundur. Tüm yuvarlak, zirveleri ve etekleri ile Rodop dağlarının nazik profili Pamporovo, özellikle yeni başlayanlar ve erken ara için uygun hale getirir. Duvar'', en zor kayak Pamporovo çalıştırmak zor kayak Yine de, her kayak uzman için mükemmel bir egzersiz, yanı sıra 'olarak kabul Giant Slalom çalıştırmak gibi çalışır de vardır.Tüm Pamporovo kayak pisti, mükemmel bir durum korunan ve muhafaza güvenli. Tüm önemli kayak TV kulesi bulunmaktadır dağın zirvesine başlamak çalışır olduğunu bilmek önemlidir. Pamporovo 14 telesiyejlere tarafından sunulmaktadır 25 kayak pistlerinden doğrudan erişim vardır. Pamporovo kayak alanı düzenli bir servis otobüsü ile otel ve tatil merkezi ile bağlantılı.


Pamporovo kayak alanı :
Resort yüksekliği: 1620 m
En yüksek kayak alanı: 1.937 m
1444m: Piste En düşük kayak
Max dikey: 487m
Kayak pistlerinin toplam uzunluğu: 25 km
Cross-country parkurları: 38km
Liftler: 5 telesiyej, 15.000 kayakçıları / saat başına snowboard kapasiteli 9 sürükleme asansörleri
En Uzun vadede: 4,2 km
Siyah çalışır: 8
Kırmızı çalışır: 6
Mavi çalışır: 6
Yeşil çalışır: 11


Pamporovo bölgesindeki kayak pistlerinin en çok yeşil ve tatil sadece kayak yeni başlayanlar için değil, aynı zamanda, kendi becerilerini geliştirmek ve tekniğin ana isteyen tüm kayakçılar için uygun hale getirir mavi . Stenata kayak pisti 'The Wall' kendi uzmanlık göstermek için ileri düzey kayakçılar her zaman açığız.
Hizmetler tüm kayak pistlerine kolayca erişilebilir çalışan yapar, 11 saatte 600 kişi kapasiteye sahip olduğunu Pamporovo ekipmanları. Dokuz kayak römorkörler, 13 teleski ve kayakçıları hızlı ve rahat hareket sağlayan altı telesiyejler vardır. Fransız Pomagalski şirketi tarafından üretilen yeni bir koltuk altı Telesiyej, 2 400 kişi / saat başına 2992 metre / toplam uzunluğu 116 koltuk kapasitesine sahiptir . Avusturyalı bir şirket tarafından üretilen bir çipli kart (akıllı kart) ile kayak tesislerine erişim kontrol edilir.

Sufag ve York tarafından üretilen toplam uzunluğu 4034m kapakları kapasitesi ile modern bir yapay kar yapma sistemi, kayak pistleri işleme ve genel bakım snowgroomers "KASSBOHRER" tarafından gerçekleştirilir - Almanya Pamporovo kar tatil garanti, çünkü, kar ile kayak alanı bile sezon sonunda hava birçok kar yağışları getirmek değildir. Pamporovo imtiyaz sahibi, mükemmel bir kar örtüsü% 90 kayak pistleri elde etmek için kar toplarıyla yoğun bir yatırım yaptı. Bu nedenle, 160 kar toplar hizmet kayak alanı.
Yamaçlarında vurmak için bir ara bir kayakçı olmak için gerekli değil, sadece kayaklar kapmak ve mükemmel bir kreş eteklerinde bir denemek gerekir . Bir gelişmiş, ancak, hala Duvar, en zor kayak pisti kayak tatil deneyimi. Mevkiinde off-pisti kayak için iyi koşulları sağlasa bile, dağ off-road macera taahhüt önce bir rehber ile danışmanızı tavsiye ederim.

Pamporovo, aynı zamanda modern ve fonksiyonel 110m uzun yarım boru tesisi vardır. Ayrıca, 4, 16 ve 18km parçaya bölünmüş cross country kayak (38km) deneyebilirsiniz . Gecenin ritmini deneyim ve özgürlüğü hissetmek istiyorsanız, sadece kayak pistinden 'Stenata' / gece kayak keyfine''Duvar''/. En zor kayak pisti 06:00 dan 10:00 kadar açık.

Yeni Başlayanlar: Öğrenmek için en az 11 kolay yamaçlarında yok olduğundan Pamporovo kayak alanı ilk sayaçları için idealdir. Ayrıca, Pamporovo kayak okulu, nitelikli ve hasta kayak öğretmenleri ile ünlüdür . Bir meraklısı iseniz ve hızlı öğrenen, dört çocuk yamaçlarında macera başlamak ve yüksek kayak pistleri tekniğini geliştirmek mümkün olacağını bir kaç gün olsun.

Orta kayakçıları: İntermedaites için uygun olan kayak pistleri toplam uzunluğu yaklaşık 20 km. Orta kayakçıları aşağı Ardashla sayısı beş uzunluğu 3.1km (iki mil) de dahil olmak üzere uzun çalışır. Sizi zirveye kaldırın Studenets takip Malina üçlü orta istasyonuna Telesiyej, alırsanız, size geniş bir seçenek bulacaksınız köye geri çalışır.

Tereddüt ileri düzey kayakçılar: Kayaklar kapmak ve yüzü yukarı "The Wall", dik ve zorlu bir siyah kralı alanında çalışan orta istasyonuna sürükle asansör atlamak etmeyin . Sonuncusu tatil çalıştırmak en zor kayak. Vardır, sadece iki siyah kayak Pamporovo çalışır ve ileri düzey kayakçılar sınırlı zorluklar düşünüldüğünde neden bu . Uzun kırmızı kayak pistleri uluslararası slalom kursu uygulama tekniğinizi yeteneklerinizi gösterin.

Pamporovo Çeşitli Kış Sporları
Kayak cenneti ötesine bakın ve Pamporovo uygulama kış sporları geniş bir yelpazede kendinizi şımartın!

Snowboard
Kış tatil merkezi Pamporovo snowboard uygulamak için çok iyi şartlar sunuyor. 6 telesiyej ve kayak pistleri çok sayıda bu tesis bu spor hayranları için çok uygundur. Bulgaristan'da ilk yarım boru kayak pisti, 2004 yılında bu tesis inşa edildi . Aşırı snowboard patenci için gerçek bir cazibe değildir. Aslında, geniş açık çalışır bol, Pamporovo snowboard ana isteyenler için harika bir tatil beldesidir. Pamporovo bölgesindeki Freestyle snowboard yarım boru ve bazı çok güzel bir off-pisti maceralarını tadını çıkarabilirsiniz. Düşük nispeten düşük fiyatları da yamaçlarında ve kapalı bir kar yatılı samimi bir atmosfer oluşturmak için eğilimindedir.

Skidoo-ing
Motorlu kızaklar üzerinde sürüş yaparken güzel bir doğaya hayran istiyor musunuz? Altyapı sahibi ve yerel belediye yetkilileri, kış tatil konukların güvenliği iyi bak, bu resmi kayak bölgesi dışındaki pek çok eğimli yamaçlarda ve çayırlarda kış sporları denemek ve pratik ver.

Buz Pateni
Buz pateni pisti, kayak bir gün sonra eğlence için mükemmel koşullar oluşturur çare karmaşık Pamporovo merkezi ziyaretçilerine açık olmuştur . Apres-Ski Perelik otel, bar ve ticaret merkezi hemen karşısında yer alan buz pateni pisti, buz üzerinde kendi ayaklar üzerinde kalmak için çaba sarf ederken, her yaştan insanların kendilerini eğlendirmek olabilir yerdir.

Fiyat Listesi

Tarih Konaklama Dbl-Trpl pp Sngl 06 - 11 Yaş 00 - 05 Yaş
25 Ocak ve 1 Şubat Hareketli Yarım Pansiyon 219 € 339 € 189 € 90 €

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- İstanbul-Pamporovo-İstanbul ulaşım
- 4* Finlandia Hotelde standart odada 3 gece 
  yarım pansiyon konaklama.
- Local Türkçe ve Bulgarca asistanlık hizmeti 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

- Seyahat Sigortası (10 Euro)
- Bulgar veya Shengen vizesi (120 Euro)
- Yurtdışı çıkış Pulu (15 TL) Lütfen Tur öncesi bankaya yatırınız
- Sınır geçiş ücreti, hizmet bedeli ve tüm vergiler (50 Euro) araçta rehbere verilecek

NOTLAR

- Hava şartları veya sınır yoğunluğuna gore zamanlamalarda değişiklik olabilir.
- Otele giriş saati 14:00 ‘dır. Bölgeye erken gidilmesi durumda eşyaları bagaj odasına bırakıp kayak imkanı bulabilirsiniz.
- Tur hareketi min 35 kişi katılım şartı bulunmaktadır. 
- Konaklama otellerinde standart aynı kalmak kaydı ile otellerde değişiklik yapılabilir. 
- Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
- Bu tura katılabilmek için Shengen veya Bulgaristan vizesi olmalıdır. Yeşil pasaporta vize yok.
- Tura katılımın yeterli olmaması durumunda iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. 
- TRP oda konaklamalarında oteller 3. kişi için extra yatak sunmakta olup bu yatakların konforu standart yatakların konforundan farklıdır. Bu gibi durumlarda otellerin sunduğu kalitede yataklar sunulabilmektedir. 
- Kayit alındıgı andan itibaren % 30 iptal cezası vardır.
- Turun  gerceklesmesinden 15  gün once yapilan iptallerde tur bedelinin %60 iptal cezasi uygulanir
- Turun  gerceklesmesine 10 gun kala yapilan iptallerde tur bedelinin %100 iptal cezasi uygulanir 
FOTO GALERİ

Finlandia Hotel

Pamporovo

Konum: Kayak beldesi Pamporovo'nın yemyeşil çam ormanlarının ortasında yer alan zarif Hotel Finlandia, teleferiğe ve kayak pistine sadece 800 metre uzaklıkta olup, kasabanın merkezine yürüme mesafesindedir.
Odalar: Otel bünyesinde yer alan 130 kişilik Classic Restaurant'ta zengin kahvaltı büfesi ve akşamları fiks menü veya açık büfe servis edilir
Açıklama: Akşamları otel ile Pamporovo arasında servis otobüsü çalışmaktadır. Finlandia yüzme havuzları ve başka birçok olanak bulunan spa ve sağlıklı yaşam merkezine sahiptir. Burada profesyonel terapistler tarafından sunulan rahatlatıcı terapiler, masajlar ve özel programlar bulabilirsiniz. Ayrıca masa tenisi, bilardo, elektronik oyunlar ve bunun gibi çok çeşitli spor imkanları sizleri bekliyor.Barbecue Restaurant gözünüzün önünde taze hazırlanan lezzetli ızgara spesiyaliteleri ve fırında kuzu eti sunar.