HAKKIMIZDA

Merkezi Bulgaristan'da olan NCT Travel Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Yurtdışında bulunan ofisleri ile daha geniş çapta hizmet vermektedir. Aynı zamanda bir çok otel ve casino temsilciliği olup bu sektördede hizmet vermektedir.

Yurtdışı genelindeki güçlü otel bağlantıları geniş bir hizmet ağına sahip olup her zaman en kaliteli ürünü, en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Özel Grup Turlarında Uzman

Yeni yapılanma sürecimiz ile birlikte "INCENTIVE" olarak tanımladığımız şirketlerin, derneklerin ve özel grupların yurtiçi ve yurtdışındaki seyahatlerine yönelik organizasyonları titizlikle yürütmek en büyük önceliğimiz durumuna gelmiştir. Acentamız uzun yıllardır birçok büyük firmanın, birçok saygın derneğin ve birçok özel kapalı grubun ağırlıklı Yurtdışı gezilerini gerçekleştirmektedir. Seyahat organizasyonlarımızda bilinçli planlama, detaylı programlama, doğru yönlendirme ve şeffaf çalışma prensipleri ile kaliteli hizmeti en uygun imkanlarla sizlere sunabilmeyi hedeflemekteyiz.

NCT Travel gelişen ve değişen seyahat olgusu ile birlikte vizyonuna kişiye özel hizmeti de eklemiştir. Çalışmalarımız sırasında ödün vermeyeceğimiz tek konu "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkemizdir. Memnun bırakma sırrının küçük detaylarda saklı olduğunun bilincindeyiz. Temel faaliyetlerimizin yanında, işimizle ilgili tüm ayrıntıları gözönünde bulundurmak ve değerlendirmek acentamızın misyonudur.

NCT Travel , Turizm Bakanlığı 5424 nolu Acenta lisansını altında marka olarak hizmet vermektedir.